top of page
  • Zdjęcie autoraKlimkiewitz

Nie wpuszczajcie Oliwki Brazil do oktagonu. Obudzicie bestię

Gdzieś pośród rapowych newsów mignęła mi prawdziwa bomba. Nie mówię tu o samej Oliwce, lecz o tym, że duża mama mogła trafić do oktagonu. Lexy Chaplin zdradziła, że dostała propozycję walki z polską Cardi B. Szczęśliwie odmówiła i mam nadzieję, że kolejne potencjalne kandydatki także podejdą do tego negatywnie. Chyba, że którąś z federacji stać na zorganizowanie walki 2v1, Oliwka vs. siostry Godlewskie. Mogą też ewentualnie dać jej Linkiewicz. Zostawi niesmak, ale przedstawienie musi trwać.Z krokieterki będę się jeszcze wielokrotnie śmiał, ale tym razem odpuszczę jej kilka skandali i skupię się wyłącznie na kwestiach freakfightowych. Dlaczego Oliwkę trzeba trzymać z dala od oktagonu? Pamiętacie debiut Pudziana w MMA. Z początku większość wróżyła mu szybką porażkę i ekspresowy koniec kariery w sportach walki. Minęło tyle lat, a niedawno zgasił światło Materli. W Oliwkę też nikt nie wierzy, więc zakładając, że startuje z podobnego miejsca, co Mariusz (wagowo również), to za 10 lat Brazil będzie biła się z Jędrzejczyk, którą odkopią z emerytury na tak spektakularne wydarzenie.

No dobra, nie będzie tak. Prędzej dadzą jej do rzymskiej klatki Kartkiego i skończy się na duszeniu dupą. Budzenie bestii to jedno, ale choćbym szukał i szukał, nie znajdę odpowiedniej przeciwniczki dla Oliwki. Chociaż jeśli czyta to któryś z poważnych włodarzy (Boxdel, Maliś, Tomek Olejnik) to niech się do mnie odezwie. Przekażę wam numer do Gospela, bo on w życiu naobracał się tłustych świnek.

Oliwka odważnie rzuciła, że "nie jest produktem jak 47". Powszechnie wiadomo, że raperzy już w ogóle nie odpowiadają za swoje słowa, więc to logiczne, że każdy produkt zaprzeczy takiemu stanowi rzeczy. Wersy o połykaniu siusiaków lada moment przestaną się sprzedawać (albo się upowszechnią i znudzą, Zui i Adma już podłapały), więc trzeba ciągnąć za dojce póki leci mleko. Stąd freakfighty, zaraz też zaczną się wywiady: najpierw w rapnewsie, potem na Drejku a na końcu u mnie, a jeszcze później będzie proszenie się o featy. Smolasty wiecznie tatą nie będzie (chociaż daddym może), a Oliwka sama totalnie chuja zrobi (XD).

Halo, można jeszcze zrobić z tego coś fajnego. Zaproście Oliwkę do Masterchefa lub niech duża mama weźmie na zwrotkę Magdę Gessler. Gdyby coś takiego powstało, to przecież wystarczy to puścić jako fizyk (1 kawałek, 2 remixy, wersja techno, acapella, wersja diet, zero itd.) i nawet za te 10 czy 15 lat będzie przynosić zyski. Lepsze to, niż tłuczenie się po mordach.


bottom of page